Novinky

Laboratorní kombinovaná chladnička s prosklenými dveřmi - první na trhu

  • Dátum: 01.02.2024
  • Autor: Marek Reichstädter

Novinka roku 2024

Jako první v ČR vám online představujeme první laboratorní kombinovanou chladničku s prosklenými dveřmi, Liebherr SCFvh 4032 Perfection. Nasloucháme a rychle reagujeme na základě poptávek Vás, našich zákazníků, i novinek v sortimentu našich dodavatelů.

Proč Liebherr SCFvh 4032 Perfection?

  • Precizní chlazení: S touto chladničkou můžete dosáhnout optimálních teplot pro vaše laboratorní potřeby, zajišťující perfektní podmínky pro skladování a vystavování.
  • Inovativní design: Průlomový design s prosklenými dveřmi umožňuje nejen vizuální kontrolu obsahu, ale také slouží jako skvělý nástroj pro prezentaci vašich produktů.
  • Bezpečnost a kontrola: Díky moderním technologiím vám Liebherr SCFvh 4032 Perfection umožňuje pečlivou kontrolu a sledování teploty, chráněné nejnovějšími bezpečnostními prvky.
  • Široká spektrum použití: Nezáleží na tom, zda pracujete ve farmaceutickém, vědeckém nebo průmyslovém odvětví – tato chladnička je připravena splnit všechny vaše nároky.

Exkluzivní příležitost: tuto novinku zahrnutou v naší vlastní řadě laboratorního nábytku MERCI® budete moct vidět na našem stánku výstavy LABOREXPO 5.-6. června 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA-Letňany. Získejte svoji volnou vstupenku zde.

Zajímá Vás více informací nebo byste si přáli konzultaci? Odešlete nám nezávaznou poptávku pomocí tlačítka níže - spojíme se s Vámi.

Nezávazná poptávka

 

Nebo můžete přímo:

Přejít do e-shopu