News

MERCI na veletrhu LABOREXPO 2024

  • Date: 03.05.2024
  • Author: Marek Reichstädter

Navštivte MERCI na veletrzích LABOREXPO a PROCESEXPO 2024 – stánek A21

S radostí vás zveme na nadcházející veletrhy LABOREXPO a PROCESEXPO, které se konají 5.-6. června 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA - Letňany. Přijďte k nám na stánek A21, kde představíme naše inovativní řešení a špičkový laboratorní nábytek.

Zažijte špičkový laboratorní nábytek

Náš stánek představí špičkový laboratorní nábytek vyrobený z chemicky odolných materiálů, který zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také bezpečnost v různých laboratorních prostředích. Přijďte se přesvědčit, proč je MERCI lídrem v oblasti spolehlivého a robustního laboratorního nábytku.

Certifikované laboratorní digestoře

Objevte naše plně certifikované laboratorní digestoře z vysoce odolného kovu, které zaručují optimální výkon a bezpečnost. Naše digestoře splňují přísné bezpečnostní normy, což je výrazně odlišuje od méně spolehlivých produktů na trhu. Uvidíte, jaký rozdíl dělá certifikovaná kvalita v bezpečnosti a efektivitě laboratoří.

Získejte své bezplatné vstupenky

Představení nových antivibračních váhových stolů

Nenechte si ujít naši nejnovější inovaci – novou generaci antivibračních váhových stolů pro přesné laboratorní váhy. Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji tyto stoly poskytují stabilitu a přesnost za zlomek ceny produktů konkurence. Přesvědčte se, jak mohou zlepšit operativní schopnosti vaší laboratoře.

Bezproblémová integrace s technologiemi partnerů

Náš stánek také zdůrazní bezproblémovou integraci našeho laboratorního nábytku s špičkovými přístroji našich partnerů, jako jsou HUBER, Memmert, Liebherr a Radleys. Od systémů regulace teploty, klimatických komor po laboratorní chladničky a laboratorní reaktory s pláštěm uvidíte, jak náš nábytek doplňuje a zlepšuje tyto technologie.

Jsme hrdí na úzkou spolupráci s předními technologickými společnostmi HUBER a Memmert, které jsou klíčovými partnery našeho stánku. Společně vám přinášíme integrovaná řešení, která zvyšují funkčnost a efektivitu vašich laboratorních prostor.

Těšíme se na vaši návštěvu na stánku A21, kde se inovace snoubí s tradicí v srdci Prahy. Přesvědčte se o našem závazku k excelenci a synergii mezi našimi produkty a technologiemi partnerů. Nezapomeňte se zaregistrovat pro bezplatný vstup.

Získejte své bezplatné vstupenky