Promo akce

Zdarma laboratorní přístroje Memmert – vyzkoušejte než koupíte!

  • Datum: 22.05.2024
  • Autor: Marek Reichstädter

Vyzkoušejte kvalitu Memmert ve Vaší vlastní laboratoři

S potěšením oznamujeme program Memmert Test&Buy, který je dostupný až do konce roku! Tato exkluzivní nabídka vám umožňuje zdarma vyzkoušet vysoce kvalitní laboratorní přístroje Memmert přímo ve vaší laboratoři, bez povinnosti nákupu.

Co nabízíme

V rámci programu Memmert Test&Buy si můžete vybrat z následujících pokročilých přístrojů Memmert:

  1. Inkubátor MEMMERT IPP30plus s chlazením, TwinDisplay
  2. Inkubátor MEMMERT IPP55plus s chlazením, TwinDisplay
  3. Klimatická komora MEMMERT HPP110eco

Jak to funguje

  1. Odešlete svou poptávku: Vyplňte formulář níže a vyjádřete svůj zájem o program.
  2. Doručení a instalace: Náš tým doručí vybraný přístroj do vaší laboratoře a nainstaluje ho.
  3. Zkušební doba: Užijte si celý týden testování přístroje v reálných podmínkách, přímo ve vaší laboratoři, podle vašich specifických aplikací a protokolů.
  4. Bez závazků: Po zkušební době náš tým přístroj vyzvedne. Není zde žádná povinnost koupit a celý proces je zdarma.

Vyplnit formulář

Proč zvolit Memmert?

Přístroje Memmert jsou známé svou přesností, spolehlivostí a pokročilou technologií. Testování přímo ve vaší laboratoři zajišťuje, že splňují Vaše konkrétní potřeby a fungují v reálných pracovních podmínkách.

O společnosti MERCI

MERCI je exkluzivním partnerem této akce Memmert v České republice a na Slovensku. Náš tým je odhodlán poskytovat špičkové služby a podporu, aby vám zajistil maximální užitek z vašeho zkušebního období s nejmodernějším vybavením Memmert.

Začněte Ještě Dnes!

Nenechte si ujít tuto příležitost vyzkoušet špičkové laboratorní přístroje Memmert ve své vlastní laboratoři, bez rizika a nákladů. Stačí vyplnit formulář níže a náš zástupce vás bude kontaktovat s dalšími podrobnostmi a domluví další kroky.

Vyplnit formulář