Promo akce

Liebherr: zdarma prémiová doprava do 30.6.

  • Datum: 06.03.2024
  • Autor: Marek Reichstädter

Speciální nabídka pro naše zákazníky: Prémiová doprava Home Delivery ZDARMA!

Jako váš důvěryhodný partner a dodavatel přinášíme výjimečnou nabídku, která zpříjemní a zjednoduší vaše nákupy u nás. Jsme hrdí, že vám můžeme představit speciální promo akci: Prémiová doprava Home Delivery pro produkty Liebherr zcela ZDARMA!

V období od 1. března do 30. června 2024, vám nabízíme unikátní službu dopravy pro produkty Liebherr přímo do vaší laboratoře nebo firmy na území České republiky a Slovenska, a to bez jakýchkoli dodatečných poplatků.

Tato speciální akce se vztahuje na širokou škálu produktů Liebherr, včetně nejžádanějších modelů. (Pozor, akce se nevztahuje na ULT stroje SUFsg a další vysoké a velké stroje LGPv, LKPv, GGPv a GKPv.)

Co získáte s Prémiovou dopravou Home Delivery?

  • Dodání až na místo určení uvnitř budovy.
  • Vybalení stroje a připravení k okamžitému použití.
  • Odvoz obalového materiálu, abyste se nemuseli starat o jeho likvidaci.
  • Profesionální avízo před dodávkou, abyste přesně věděli, kdy vaše objednávka dorazí.

Počet strojů na jednu dodávku je maximálně 5 ks s celkovou hmotností maximálně 500 kg. V případě zájmu o větší množství nás neváhejte kontaktovat předem. Akci lze využít výhradně pro produkty Liebherr.

Nezmeškejte tuto unikátní nabídku, která je platná pouze pro objednávky potvrzené do 30.6.2024! Je to náš způsob, jak poděkovat vám - našim ceněným zákazníkům - za vaši nepřetržitou důvěru a podporu.

Pro více informací o akci nás neváhejte kontaktovat, případně nezávazně poptejte jakýkoliv model pomocí tlačítka níže:

Nezávazná poptávka

Prohlédněte si nejprodávanější produkty Liebherr na našem eshopu:

Do e-shopu

 


 

Důležité upozornění: Podmínky této akce se mohou bez předchozího upozornění změnit. Doporučujeme vám pravidelně komunikovat s našimi specialisty pro nejnovější informace o akci.