Novinky

Instalace nových výrobních technologií

  • Datum: 08.01.2015
  • Autor: Petra Vráblová

Úspěšný rok 2014 ukončila firma MERCI, s.r.o. pořízením nového technologického vybavení pro účely plánovaného rozšiřování výroby laboratorního nábytku. Jedná se o číslicově řízené frézovací a vrtací centrum a jednostrannou automatickou olepovačku hran s předfrézovacím agregátem renomovaného výrobce HOMAG Group.

Instalací a zprovozněním těchto strojů se firma MERCI, s.r.o. zařadila mezi špičkové evropské výrobce laboratorního nábytku. Při zachování uživatelsky přívětivých cenových relací a současném zvyšování kvalitativní úrovně produktů všech nábytkových řad bude nyní možné, plně využívat nejmodernějších technologických postupů, které tyto stroje nabízejí, jako je např. technologie bezesparého lepení speciálních typů nábytkových hran pomocí horkovzdušného agregátu.

Výše popsané kroky splní požadavky výzkumně-vývojového oddělení společnosti a v primární rovině nabídnou zákazníkům laboratorní nábytek jedinečných vlastností a špičkových technologických parametrů.

Projekt je realizován v rámci OPPI Rozvoj a je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu.