Servisní technik

  • Datum: 15.06.2022
  • Oblast: Česká republika

Česká obchodně výrobní společnost s působností na evropském trhu přijme pracovníka na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK

pro Servisní středisko BRNO

pro Servisní středisko PRAHA

Pracovní náplň:

  • servis, instalace a revize laboratorního vybavení vlastní výroby (zejména digestoře, stěny pro rozvod médií, atd.), instalace a zaškolování přístrojů u zákazníka, komunikace se zákazníky, vystavování servisních výkazů

Požadujeme:

  • manuální zručnost, samostatnost a schopnost vlastního plánování, flexibilita, komunikativnost a zodpovědnost
  • ochota a příjemné vystupování, schopnost pozitivního jednání se zákazníky
  • uživatelská znalost běžných kancelářských programů (Word, Excel, Outlook ...)
  • ŘP sk. B
  • čistý trestní rejstřík
  • praxe v oblasti servisu chladicích a laboratorních zařízení výhodou - nikoli podmínkou
  • platné osvědčení dle vyhlášky 50/§5
  • praxe v oblasti servisu elektronických zařízení - není podmínkou
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a tvůrčí činnost
  • volnost v plánování denního programu
  • motivační platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
    • služební auto i pro soukromé účely
    • mobil, notebook
    • příspěvek na stravování ve výši 75 Kč vyplácený ke mzdě
    • možnost zvyšování osobní kvalifikace ve vazbě na finanční ohodnocení formou odborných školení
    • výuka/kurzy cizích jazyků (AJ/NJ)
    • oborová a profesní školení
    • dovolená 23 dnů

Platové ohodnocení:

  • plat po zapracování 37.600 Kč hrubého
  • čtvrtletní odměny dle osobních výsledků
  • výroční odměny dle osobních výsledků

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem na adresu holzmannova@merci.cz.