Vedoucí výrobního střediska

  • Datum: 15.06.2022
  • Oblast: Česká republika

Česká obchodně výrobní společnost s působností na evropském trhu přijme pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO STŘEDISKA

Pracovní náplň:

  • vedení výrobního střediska laboratorního nábytku - dřevovýroby a laboratorních digestoří - kovovýroby
  • vedení týmu 20 - 30 pracovníků
  • systémové myšlení
  • pracovní samostatnost zaměřená na pracovní výsledky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ oborově zaměřené nebo blízké
  • základní znalost anglického jazyka výhodou
  • ŘP sk. B
  • praxi v oboru dřevo, nebo kovovýroby a zkušenosti s vedením pracovníků

Nabízíme:

  • místo výkonu - výrobní závod Brno
  • zajímavou a tvůrčí činnost s možností seberealizace
  • možnost kariérního růstu
  • progresivní finanční ohodnocení v závislosti na výkonech
  • zaměstnanecké benefity
    • služební auto i pro soukromé účely
    • mobil, notebook
    • příspěvek na stravování ve výši 75 Kč vyplácený ke mzdě
    • výuka/kurzy cizích jazyků (AJ/NJ)
    • oborová a profesní školení
    • dovolená 23 dnů

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem na adresu holzmannova@merci.cz.