Pracovník dřevovýroby - Stolař/truhlář

  • Datum: 24.02.2022
  • Oblast: Česká republika

Česká obchodně výrobní společnost s působností na evropském trhu přijme pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK DŘEVOVÝROBY - STOLAŘ/TRUHLÁŘ

Pracovní náplň:

  • Obrábění dílů dle technické dokumentace nebo kompletace nábytkových korpusů. Měření a kontrola výsledného obrobku nebo výrobků.

Požadujeme:

  • samostatnost, zručnost, odpovědnost, pracovní nasazení
  • výhodou, nikoli nezbytné vzdělání SoŠ nábytkářského zaměření, nebo výuční obor s podobným zaměřením (není ale podmínkou)
  • zájemce z jiných příbuzných oborů zaučíme
  • výhodou je praxe ve stolárně/výrobě nábytku a znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a tvůrčí činnost
  • práce v jednosměnném provozu
  • motivační platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
    • příspěvek na stravování ve výši 75 Kč vyplácený ke mzdě
    • možnost zvyšování osobní kvalifikace ve vazbě na finanční ohodnocení formou odborných školení
    • výuka/kurzy cizích jazyků (AJ/NJ)
    • oborová a profesní školení

Platové ohodnocení:

  • plat po zapracování až 33.000 Kč hrubého
  • příplatky za odbornost až do výše 11.000 Kč hrubého (práce CNC, svářeč, elektro 50, manipulační technika atp.)
  • proplácení přesčasů dle platných předpisů
  • hodinová mzda
  • náborový příspěvek při nástupu 15.000 Kč hrubého
    • bude vyplacen v plné výši po uplynutí zkušební lhůty
    • podmínkou je podpis PS na dobu min 1 rok
  • náborový příspěvek po ukončení 1. roku v PP 15.000 Kč hrubého
    • bude vyplacen po ukončení 1. roku PP
    • podmínkou je podpis PS na další rok, tj. na druhý rok
  • dovolená 23 dnů