Operátor/ka CNC - Brno

  • Datum: 22.03.2023
  • Oblast: Česká republika

Jsme česká jednička v laboratorním nábytku a vybavení.
Vyrábíme ho třeba pro vědecká centra, nemocnice a kriminální laboratoře.
A na své zaměstnance myslíme v dobrém i zlém - během COVIDu jsme nepropustili jediného zaměstnance.

Hledáme nového kolegu na pozici OPERÁTOR/KA CNC, protože naše firma roste a chceme ve výrobě všechno stíhat.

Pracovní náplň a požadavky:

  • Zkušenost s obsluhou CNC a jeho nastavením.
  • Schopnost číst technické výkresy a provádět potřebné úpravy programů - pracujeme v systému woodWOP.
  • Schopnost kontrolovat kvalitu výrobků pomocí měřicích nástrojů.
  • Spolehlivost, pečlivost a schopnost pracovat samostatně i ve skupině.
  • Výhodou je vzdělání nebo praxe v oboru nábytku (není ale podmínkou).

Plat a benefity:

Kromě slušného základního platu Vám nabízíme spoustu dalších výhod a benefitů:

  • Plat od 33 000 Kč podle Vašich zkušeností a nasazení.
  • Jednosměnný provoz, hodinová mzda a placené přesčasy.
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč celkem*.
  • 25 dní volna - týden dovolené navíc.
  • Stravenkový paušál cca 27 000 Kč ročně.
  • Cafeterie s eBenefity 10 000 Kč ročně (na dovolenou, zdraví nebo Multi/sport).
  • Neomezené mobilní tarify zvýhodněně pro členy Vaší rodiny.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Napište nám přes formulář níže:

* Náborový příspěvek je podmíněn setrváním ve společnosti. Podrobnosti Vám sdělí naše náborářka